طرح تبدیل دنا پلاس توربو اتوماتیک برای کسانی که امکان تکمیل وجه ندارند + جدول

گروه صنعتی ایران خودرو برای مشتریانی که حواله دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک را در اختیار داشته ولی امکان تسویه حساب و تکمیل وجه برای آنان مقدور نیست، می توانند در طرح تبدیل گروه صنعتی ایران خودرو شرکت کرده و محصولات دیگر این شرکت را دریافت کنند.

در این طرح تبدیل که از روز سه شنبه 18 شهریورماه آغاز شده است، مشتریان می توانند خودروی دنا پلاس توربوشارژر اتوماتیک ثبت نامی خود را با 7 محصول این شرکت جایگزین کرده و خودروی جایگزین خود را 30 روز بعد دریافت کنند.

در این طرح تبدیل محصولاتی همچون پژو 206 صندوقدار، پژو پارس TU5، پژو پارس TU5 اتوماتیک، سمند سورن EF7، پژو 207 دستی، دنا معمولی و یا خودروی دنا پلاس بدون سانروف ارائه خواهد شد که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است.

طرح تبدیل دنا پلاس توربو اتوماتیک

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران