پخش زنده مسابقات فرمول یک 2020؛ مسابقه توسکانا، پیست موجلو با گزارش اختصاصی فارسی

پخش زنده

*برای تماشای مسابقه به پایین همین پست مراجعه کنید.

بعد از تلاش های فراوان موفق شده‌ایم برای اولین بار در ایران، مسابقات فرمول یک را به صورت پخش زنده اینترنتی با گزارش فارسی اختصاصی از سایت خودروبانک پخش کنیم. از آنجایی که این پخش زنده بر بستر سایت آپارات انجام می‌گیرد، حداقل مصرف اینترنت را برای شما کاربران عزیز به همراه خواهد داشت، برای تمامی عزیزان از سراسر ایران با اینترت نیم بها و برای تعداد زیادی از استان‌ها به صورت یک چهارم محاسبه خواهد شد. فقط به این نکته توجه داشته باشید که برای تماشای پخش زنده حتما از آی پی ایران استفاده بفرمایید. تماشای مسابقه برای عزیزان خارج از ایران امکان پذیر نخواهد بود. (فیلترشکن خود را خاموش کنید)

لطفا در بخش کامنت نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید، هدف تیم موتوراسپرت سایت خودروبانک، ایجاد تفاوت و ارزش گذاشتن به مخاطب فهیم موتوراسپرت ایرانی است. بنابراین با آغوش باز آماده شنیدن نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم.

گزارشگران: امیر ابراهیمی و پرهام تحصیلی

مسابقه راس ساعت ۱۷:۴۰ دقیقه به وقت ایران شروع خواهد شد.

خط استارت مسابقه فرمول یک توسکانا 2020

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران