باکیفیت‌ترین و بی‌کیفیت‌ترین خودروهای تولید داخلی در مردادماه 99 را بشناسید + جدول

گزارش ارزشیابی کیفی خودرو مرداد ۹۹ منتشر شد. این گزارش شامل چند بخش مختلف شامل خودروهای سبک و وانت بارها، خودروهای سواری و خودروهای سنگین می‌شود که در ادامه می‌توانید این جداول را مشاهده نمایید.

در گروه وانت بارها وانت نیو پیکاپ فوتون دیزلی ایران خودرو دیزل، پیکاپ ریچ پارس خودرو، وانت کارا بهمن موتور و سایپا 151 از شرکت سایپا موفق به کسب سه ستاره کیفی شده‌اند.

در جدول خودروهای سبک، پژو 2008 ایکاپ موفق به کسب پنج ستاره کیفی شده است. هایما S7 و پژو 206 صندوقدار نیز دیگر خودروهای باکیفیت این لیست بوده‌اند.

در قسمت خودروهای سنگین ایسوزو سحر، کامیونت شیلر، اتوبوس اسکانیا مارال و کامیونت ایسوزو بهمن دیزل بهترین نمره‌های کیفی را به خود اختصاص داده‌اند.

وضعیت کیفی خودروهای تولید داخل

نظرات
 
 
 
محمد 1399/6/26
اینم مثل قبلی همش دروغه و ترفداری از مثلا فرانسویای منتاژی توسط خودروسازی های دولتی
امید 1399/7/13
وانت دوکابین ریچ محصول شرکت زامیاد هست و ۱ ساله خط تولیدش از پارس خودرو به زامیاد منتقل شده و با آرم زامیاد به بازار عرضه میشه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران