پژو 207 پانوراما با قیمتی نجومی وارد بازار آزاد شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

حدود دو سال از بازگشت تحریم‌های بین‌المللی علیه صنایع خودروسازی کشورمان می‌گذرد و در این مدت شاهد توقف تولید بسیاری از خودروهای محبوب مونتاژی همچون محصولات رنو و برلیانس بوده‌ایم. خودروسازان ایرانی نیز در چنین شرایطی سعی دارند با مجهز کردن خودروهای فعلی به امکانات رفاهی مشتری پسند، محصولات قدیمی خود را برای مشتریان جدید جلوه دهند.

یکی از این محصولات، پژو 207 پانوراما بود که ایران خودرو آن را در کنار دنا پلاس توربو اتوماتیک به نمایش گذاشت و تاکنون طی چند مرحله این خودرو به پیش فروش گذاشته شده است. حال و پس از مدت‌ها، اولین نسخه‌های پژو 207 پانوراما تحویل مشتریان شده‌اند و قیمت این خودرو در بازار تعیین شده است.

قیمت پژو 207 پانوراما با گیربکس دنده‌ای از سوی ایران خودرو 156,870,000 تومان اعلام شده است. در زمان پیش فروش پژو 207 پانوراما این خودرو در دو نسخه دنده‌ای و اتوماتیک پیش فروش گردید که به نظر می‌رسد تنها نسخه‌های دنده‌ای این خودرو به دست مشتریان رسیده‌اند.

داستان دنا پلاس اتوماتیک تکرار می‌شود!

از سوی دیگر گویا شرایطی که برای دنا پلاس توربو اتوماتیک در بازار پیش آمد، یکبار دیگر نیز تکرار شده و شاهد اعلام ارقام نجومی برای پژو 207 پانوراما در بازار هستیم. در حال حاضر برای خرید پژو 207 پانوراما به حداقل بودجه‌ای حدود 400 میلیون تومان نیاز خواهید داشت و بعید به نظر می‌رسد با کمتر از این ارقام، بتوان نسخه‌های تحویل شده از این خودرو را خریداری نمود. البته این قیمت ها تنها توسط آگهی ها در فضای مجازی منتشر شده و باید دید که آیا در عمل با چنین ارقامی معامله صورت گرفته است یا خیر.

تحویل این خودرو از هفته پیش در ایران خودرو آغاز شده و بهتر است اگر قصد خرید چنین محصولی را دارید، مدتی صبر پیشه کنید تا تعدد نسخه‌های موجود در بازار بیشتر از گذشته شود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران