صلاحیت آلکس آلبون برای حفظ صندلی ردبول

عکس نویسنده
رضا کروئی
نویسنده

به گفته راس براون، آلکساندر آلبون در گرندپری توسکانا ثابت کرد که به اندازه‌ای خوب هست تا برای ردبول مسابقه دهد.

آلبون فصل گذشته در اواسط فصل مسابقات قهرمانی به تیم ردبول ریسینگ پیوست و پیر گسلی بجای او به تیم دوم فرستاده شد اما او اوقات راحتی را در ردبول سپری نکرده است.

در حالی که مکس ورشتپن در نبرد با مرسدس بوده است و توانسته سکو بدست آورد و پیروز مسابقه شود، بهترین عملکرد آلبون تا یکشنبه دو مقام چهارمی بود.

در کنار این، پیروزی گسلی در گرندپری ایتالیا دلیل مضاعفی شد تا فشارها بر روی شانه‌های راننده 24 ساله سنگینی کند و صاحب نظران دائما نامهایی را که می‌توانند جای او را در ردبول بگیرند، عنوان کنند.

آلبون توانست با کسب اولین سکوی فرمول یک روز یکشنبه در توسکانا به تمامی منتقدین خود پاسخ دهد.

براون نوشت:

الکس آلبون در این فصل بسیار متفاوت عمل کرده است بطوریکه به سختی می‌توان پیر گسلی را دید، همان راننده‌ای که در میانه فصل با او جایگزین شد، آخر هفته گذشته او توانست پیروزی‌اش را تضمین کند در حالیکه امتیاز از دست داده بود.

اما در موجلو او به زیبایی رانندگی کرد و به سختی برای آن تلاش کرد. برخی از سبقت های او فوق العاده بود به ویژه سبقت از دنیل ریکیاردو برای کسب جایگاه سوم.

در ارتباط با مکس ورشتپن، آلبون یک هم تیمی عالی دارد و همیشه حضور مکس برای او چالش برانگیز است.

من فکر می‌کنم که او به اندازه کافی کار می‌کند تا صندلی خود را حفظ کند. این سکو باعث شد تا او اعتماد به نفس شگفت انگیزی بدست آورد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران