تمرین دوم فرمول یک روسیه 2020؛ ریکاردو همچنان قدرتمند به نظر می‌رسد

تمرین دوم گرندپری فرمول یک روسیه 2020 نیز با برتری والتری بوتاس به پایان رسید اما این بار هم‌تیمی او به جای رده نوزدهم، در رده دوم قرار گرفت. دنیل ریکاردو به مانند تمرین اول نمایش قدرتمندی داشت و توانست رنو را بالاتر از رقبا در رده سوم قرار دهد. فاصله ریکاردو اما با مرسدس‌ها کمی بیش از یک ثانیه بود و به نظر نمی‌رسد در شرایط عادی باز هم خودرویی بتواند مرسدس را به چالش بکشد. برخلاف تمرین اول این دو مک‌لارن بودند که عملکرد بسیار بهتری نسبت به رقبا داشتند و رده‌های چهارم و پنجم را در شبیه‌سازی دورهای تعیین خط به خود اختصاص دادند.

از طرفی، نمایش ردبول چنگی به دل نزد و به نظر می‌رسد هنوز خودروی با ثباتی برای چنین پیست‌هایی در اختیار ندارند. این پیست نیز بسیار به قدرت موتور وابسته است و در مستقیمی‌های طولانی‌اش، پاوریونیت نقش اساسی را ایفا می‌کند. نکته‌ای که رنو را در این پیست برتر نشان می‌دهد نیز همین مورد است. به علاوه، در سکتور آخر این پیست، پیچ‌های سرعت پایین زیادی وجود دارد که باز هم در این مورد رنو دست بالا را خواهد داشت. در تمرین دوم در این نوع پیچ‌ها، رنو حتی از مرسدس هم کمی سریع‌تر بود اما با اختلافی بسیار ناچیز.

نتایج کامل تمرین دوم گرندپری فرمول یک روسیه 2020

بخش اول نتایج

بخش دوم نتایج

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران