تائید دومینکالی به عنوان مدیر عامل جدید فرمول یک

عکس نویسنده
رضا کروئی
نویسنده

استفانو دومینکالی بعنوان رئیس و مدیر جدید فرمول یک در روز جمعه تائید شد.

همانطور که اوایل هفته گزارش رسیده بود، قرار است از ابتدای سال آینده، استفانو دومینکالی جانشین چیس کری بعنوان رئیس فرمول یک شود.

شرکت ساخت خودروهای اسپرت ایتالیایی لامبورگینی، طی بیانیه‌هایی که بدقت زمان بندی شده بودند، اعلام داشت که دومینکالی به عنوان مدیر عامل شرکت از سمت خود کناره گیری خواهد کرد تا از ژانویه 2021 مسئولیت مهمی را در مکانی معتبر و جدید به عهده گیرد.

کمی بعد فرمول یک، به صاحبان این ورزش، لیبرتی مدیا، موقعیت جدید دومینکالی را اعلام کرد.

وی از سال 2016 مدیر عامل لامبورگینی بوده است و به این تولید کننده اسپرت ایتالیایی کمک کرده است تا رشد چشمگیری را در آمار فروش در خلال سال 2019 کسب نماید.

در کنار مسئولیتی که در لامبورگینی داشت، او بعنوان ریاست کمیسیون تک نفره فیا، نیز خدمت کرده است و به نظارت بر بازسازی روند پیشرفت اتوموبیلرانی جوانان کمک کرده است.

ورود وی به عنوان سرپرست فرمول یک با استقبال جهانی تیمها روبرو شده است، آنها معتقدند که تجربه، مهارت و شخصیت او برای هدایت این ورزش به آینده‌ای روشن‌تر منتج خواهد شد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران