چری آریزو استار با ظاهر تهاجمی رونمایی شد، یک کوپه چینی متفاوت

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

خودروهای چینی معمولا طراحی ساده و غیرجذابی دارند و یا کپی مدل‌های اروپایی هستند. با این حال، همه چیز به سرعت در حال تغییر است، و چری آریزو استار که در حال حاضر در نمایشگاه خودرو پکن نمایش داده می‌شود، یکی از جذاب‌ترین خودروهایی است که طی چند سال گذشته توسط شرکت‌های چینی ساخته شده است.

استار محصول چری اولین بار در ماه ژوئیه در نمایشگاه خودرو چنگدو رونمایی شد. در واقع، این مدل براساس سدان چری آریزو GX ساخته شده، اما تغییرات زیادی در طراحی آن صورت گرفته تا جایی که اصلا شبیه آن مدل نیست.

برای مثال، قسمت جلویی آریزو استار دارای یک جفت چراغ‌های جلوی LED جذاب و یک نشان نورانی است. این مدل همچنین دریچه هواهای بزرگ و یک اسپلیتر دارد.

بررسی دقیق‌تر چری آریزو استار

دیگر نکات برجسته در طراحی خارجی این خودرو مفهومی، قوس‌های چرخ جلو و عقب بزرگ و همچنین چرخ‌های مشکی مات هستند. دستگیره درهای خودرو به شکل ظریفی داخل بدنه قرار گرفته‌اند، اما این در واقع یک مدل دو-درب است، اگرچه ستون B و پنجره عقب کناری مشابه سدان آریزو GX هستند.

دیگر اصلاحات در این مدل شامل چراغ‌های عقب LED باریک و یک باله عقبی بزرگ هستند.

چری آریزو استار

چری مدل آریزو استار را به عنوان روشی برای نشان دادن گزینه‌های شخصی‌سازی ارائه‌شده توسط برند رونمایی کرد و هنوز مشخص نیست آیا این مدل وارد خط تولید می‌شود یا خیر. جزئیاتی درباره پیشرانه این خودرو مفهومی منتشر نشده، اگرچه ممکن است از موتور ۱۴۷ اسب بخاری چری آریزو GX یا موتور ۱۵۶ اسب بخاری آریزو GX پرو بهره ببرد.

نظرات
 
 
 
محمد 1399/7/13
و خاک بر سر خودروسازان داخلی
سارا 1399/9/20
ایول به ماشین آریزو . همه مدلاش عالی اند و فقط لاستیکاشون می ارزه به کل ماشین های داخلی . استار هم شاه شاهانه. ایران بیاد خودم میخرمش . آریزو ها عالی اند .افسوس به حال اونایی که پول میدن برای ۲۰۶و ....

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران