طرح تبدیل مهرماه ایران خودرو برای هایما S7 توربو اعلام شد

گروه صنعتی ایران خودرو با توجه به تاخیر طولانی مدت تحویل و عدم تولید خودروی شاسی بلند هایما S7 توربوشارژر ناشی از تحریم های بین المللی، طرح تبدیل این خودروی شاسی بلند با دو محصول دیگر خود را ویژه مهرماه 99 اعلام کرد.

تبدیل هایما S7 به دنا پلاس توربوشارژر

این طرح تبدیل صرفا برای تعهدات معوق هایما S7 توربوشارژر بوده و در شرایطی بسیار ویژه و محدود، مشتریان می توانند از ساعت 11 امروز چهارشنبه 16 مهرماه، خودروی دنا پلاس فاقد سانروف با موعد تحویل 30 روزه و همچنین یک دستگاه خودروی دنا پلاس توربو با موعد تحویل 60 روزه را در این طرح تبدیل جایگزین خودروی ثبت نامی خود کنند.

شرایط این طرح تبدیل بدین گونه است که ابتدا خودروی شاسی بلند هایما S7 توربو توسط نمایندگی به یک دستگاه دنا پلاس فاقد سانروف تبدیل شده و همچنین بعد از ارسال درخواست کتبی از سوی نمایندگی به سازمان فروش، یک دستگاه خودروی دنا پلاس توربو نیز با موعد تحویل 60 روزه در محل سازمان به صورت فروش نقدی و با قیمت زمان تحویل هایما S7 توربو ایجاد خواهد شد. لازم به ذکر است که زمان پرداخت وجه خودروی دنا پلاس توربو پس از ایجاد قرارداد، حداکثر 48 ساعت خواهد بود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران