پاییز پاک، خدمت جدید برای مالکان خودروهای هیوندای

تنها نماینده رسمی هیوندای در ایران یعنی شرکت تجارت بین‌المللی و پشتیبانی کرمان خودرو که با نام اختصاری KTL‌ شناخته می‌شود، تصمیم دارد همزمان با فرا رسیدن فصل پاییز طرح سرویس کلینیک پاییز پاک را به اجرا در آورد.

این طرح به منظور افزایش رضایت‌مندی مشتریان برند هیوندا در ایران صورت می‌گیرد و کلیه خودروهای هیوندای شامل این طرح می‌شوند. این طرح از نوزدهم مهرماه آغاز شده و تا اول آبان ادامه خواهد یافت.

مالک هر کدام از خودروهای هیوندای که باشید، می‌توانید با مراجعه به نمایندگی‌های مجاز شرکت تجارت بین‌المللی و پشتیبانی کرمان خودرو در سراسر کشور، از مزایای طرح پاییز پاک برخوردار شوید. در این طرح ابتدا بازدید رایگان از خودرو هیوندای شما صورت گرفته و سپس تعمیرات و اصلاحات لازم انجام خواهد پذیرفت. تخفیفات 10 الی 50 درصدی اجرت کار و قیمت قطعات از دیگر مزایای طرح پاییز پاک خواهد بود.

پاییز پاک

علاوه بر خودروهای مرسوم هیوندای، مالکان نسخه‌های هیبرید هیوندای نیز می‌توانند در مدت زمان اجرای طرح پاییز پاک، با مراجعه به نمایندگی‌هایی که برای خدمت رسانی به آن‌ها در نظر گرفته شده، از مزایا و تخفیفات ویژه این طرح بهره‌مند شوند.

تخفیفات در نظر گرفته شده در طرح پاییز پاک به شرح ذیل می باشد:

بازدید رایگان آغاز فصل سرما (سیستم تهویه، لنت، لاستیک، تیغه برف پاک کن، سیستم خنک کننده موتور و چراغ ها)

%50 تخفیف اجرت سرویس های ادواری

%20 تخفیف فیلتر تهویه مطبوع

%20 تخفیف محلول شوینده سیستم سوخت رسانی (Techron)

%10 تخفیف فیلتر روغن موتور و فیلتر هوا 10% تخفیف شمع موتور

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران