تویوتا لندکروزر به پایان خط رسید، تولید حضرت آفرودی در سال ۲۰۲۱ متوقف خواهد شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

امروز خبر بدی برای طرفداران تویوتا و عاشقان خودروهای شاسی بلند داریم. ظاهرا این خودروساز ژاپنی به زودی تولید تویویتا لندکروزر را متوقف خواهد کرد. البته این خبر هنوز توسط تویوتا تأیید نشده است.

سایت موتور اتوریتی با اشاره به یک پست حالا حذف شده در سایت IH8MUD که اخبار و حواشی مربوط به لندکروزر را پوشش می‌دهد، این خبر را منتشر کرد. براساس این گزارش، تویوتا تولید لندکروزر را پس از سال ۲۰۲۱ متوقف خواهد کرد، در حالی که لکسوس LX همچنان تولید خواهد شد، اما در آن به جای موتور ۵.۷ لیتری V8 از موتور توربو V6 استفاده می‌شود.

تویوتا لندکروزر به مرگ نزدیک می‌شود

موتور اتوریتی همچنین گفته یکی از نمایندگی‌های تویوتا این شایعه را تأیید کرده‌ و گفته است: امکان بازگشت آن وجود ندارد و تویوتا لندکروزر فعلا کاملا مُرده است. این منبع به دلایل مشخصی درخواست کرده تا نامش فاش نشود.

این منبع همچنین گفته نسخه لندکروزر هریتیج ادیشن برای مدل ۲۰۲۱ با سه ردیف صندلی بازخواهد گشت. این لندکروزر خاص، سال ۲۰۱۹ در نمایشگاه خودرو شیکاگو برای مدل ۲۰۲۰ معرفی شد، و قیمتی معادل ۸۰ هزار دلار خواهد داشت.

J200

در حالی که این شایعه هنوز توسط تویوتا تأیید نشده است، اما با توجه به سن لندکروزر خیلی دور از ذهن نیست. نسل کنونی J200 از سال ۲۰۰۷ تاکنون تولید شده، و هیچ گزارشی مبنی بر معرفی جانشینی برای آن منتشر نشده است. این مدل فقط چندین بار فیس‌لیفت شد تا سبک طراحی آن برای بازار مدل‌های شاسی بلند جذابیت و تازگی داشته باشد.

همچنین بخوانید: نسل جدید تویوتا لندکروز ، لباسی نو بر تن بزرگ مرد سامورائی

تا چند ماه آینده صحت و درستی این گزارش مشخص خواهد شد، اما امیدواریم این خبر درباره این مدل نمادین و پرطرفدار اشتباه باشد.

نظرات
 
 
 
پارسا 1399/7/18
هیچی دیگ
محمد 1399/7/18
مرگ سامورائی در اوج
مش اچبر 1399/7/19
از ژاپنی های محافظه کار بعیده
اصغر 1399/7/19
چه بهتر یه ماشینی هندی سوار جم بشه
ابوالفضل 1399/7/19
ببببددددددد بببخخخختتتتتت ششششددددمممممم
Mory 1399/7/19
پیرو همین خبر تو ایران 2،3 میلیارد میره روقیمتش!
ابوالفضل 1399/7/19
کاشکی ایران مونتاژش می کرد 😄🙃😳🤣🙂🤔☹️
دیوانه شدم🤣😄🤣☹️🙃🤔🙂😳🥳😭🤩😅
محمد 1399/7/19
نهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
arash 1399/7/19
این که نگرانی ندازه جاش نیسان پاترول ۲۰۲۲ سوار شید.)))

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران