چطور به پیامک کشف حجاب در خودرو اعتراض کنیم؟

سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت با اشاره به تخلفاتی که در خصوص کشف حجاب در خودرو صورت می گیرد، چنین عنوان کرد که کشف حجاب در خودرو توسط ماموران راهنمایی و رانندگی به ثبت می رسد، این یعنی میزان خطای جریمه های اشتباهی ثبت شده کشف حجاب بسیار پایین خواهد بود.

به گزارش خودروبانک و به نقل از مهر، رئیس پلیس شهر تهران اعلام کرد افرادی که پیامک کشف حجاب در خودرو برایشان ارسال می ‌شود، لازم است که به مراکز پلیس مراجعه کنند و ممکن است برخی افراد به این پیامک ها اعتراض داشته و معتقد باشند که این پیامک اشتباهی برای آنان ارسال شده است. در چنین مواردی آن ها باید به پلیس امنیت اخلاقی و یا کلانتری ها مراجعه کرده و فرم مورد نیاز برای اعتراض خود را پر کنند.

سردار حسین رحیمی در ادامه افزود اگر مدرکی مبنی بر صحت پیامک در سامانه خودمان پیدا کنیم به آن فرد ارائه می ‌دهیم تا متوجه علت ارسال پیامک شود، در غیر این صورت مصداق ما ادعای فرد است و برای او رفع سوسابقه ثبت خواهد شد.

لازم به توضیح است که این تخلفات به صورت دستی توسط مامورین راهنمایی و رانندگی به ثبت می رسد و دوربین‌ های ما تخلفات منجر به پیامک طرح ناظر را رصد نخواهند کرد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران