طرح پاییز پاک از سوی KTL آغاز شد، بهترین فرصت برای سرویس خودروهای هیوندای

شرکت تجارت بین‌المللی و پشتیبانی کرمان خودرو یا KTL از روز نوزدهم مهرماه، طرحی را با عنوان پاییز پاک آغاز کرده است. در جریان این طرح مالکان خودروهای هیوندای می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های شرکت KTL، از طرح سرویس کلینیک پاییز پاک برخوردار شوند.

مالکان تمامی خودروهای هیوندای می‌توانند از مزایای این طرح برخوردار شوند. در این طرح ابتدا مختصصان خودرو شما را مورد بازبینی قرار می‌دهند و سپس نسبت به انجام تعمیرات و سرویس‌های خودرو اقدام خواهند کرد. برای مالکان خودروهای هیوندای در طرح پاییز پاک تخفیف 10 الی 50 درصدی در قیمت قطعات و اجرت کار در نظر گرفته شده است. این طرح تا اول آبان ماه برقرار است و بهتر است تا برای بهره‌مندی از آن شتاب کنید.

مالکان خودروهای هیبریدی هیوندای نیز می‌توانند با مراجعه به لیست نمایندگی‌های مشخص شده، از خدمات خودروهای هیبریدی هیوندای استفاده کنند.

تخفیفات در نظر گرفته شده در طرح پاییز پاک به شرح ذیل می باشد:

بازدید رایگان آغاز فصل سرما (سیستم تهویه، لنت، لاستیک، تیغه برف پاک کن، سیستم خنک کننده موتور و چراغ ها)

%50 تخفیف اجرت سرویس های ادواری

%20 تخفیف فیلتر تهویه مطبوع

%20 تخفیف محلول شوینده سیستم سوخت رسانی (Techron)

%10 تخفیف فیلتر روغن موتور و فیلتر هوا 10% تخفیف شمع موتور

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران