تیزر تبلیغاتی جدیدی از سایپا شاهین منتشر شد +‌ فیلم

سایپا شاهین جدیدترین محصول خودروسازی سایپا است که بزودی وارد بازار خواهد شد. در نبود محصولات وارداتی و خروج شرکای بین‌المللی خودروسازان از کشور، سایپا و ایران خودرو به دنبال عرضه نسخه‌های بروزشده و مجهزتر از محصولات فعلی خود هستند و سایپا شاهین نیز حکم برگ برنده سایپا در این رقابت را دارد.

سایپا شاهین که در ابتدا رهام نام گرفته بود، یک سدان کوچک است که در سگمنت خودروهایی همچون تویوتا کرولا قرار می‌گیرد. در ابتدا قرار بود تا این خودرو با پیشرانه 1.65 لیتری مشترک با خودروهای برلیانس به بازار عرضه شود اما اعمال مجدد تحریم‌های خودروسازی و خروج برلیانس از بازار ایران، مسیر توسعه سایپا رهام را دشوار کرد.

در ادامه سایپا تصمیم گرفت تا پیشرانه‌ای که به عنوان موتور ارتقا یافته پراید در محصولاتی نظیر تیبا و ساینا استفاده شده بود را به سیستم توربوشارژر مجهز کرده و در سایپا رهام مورد استفاده قرار دهد. نام خودرو نیز پس از مدتی به سایپا شاهین تغییر یافت و به نظر می‌رسد با همین نام به دست مشتریان نهایی برسد. در ادامه می‌توانید تیزر تبلیغاتی شاهین سایپا را مشاهده کنید:

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران