حدود قیمت سایپا شاهین مشخص شد، تحویل تابستان 1400

روز گذشته شرایط پیش فروش سایپا با نه محصول مختلف منتشر شد که در میان این خودروها نام محصول جدید سایپا یعنی سایپا شاهین نیز به چشم می‌خورد. این خودرو در کنار کوییک R، تیبا صندوقدار، تیبا 2، کوییک دنده‌ای، سایپا 151 و وانت نیسان قابل پیش خرید است و موعد تحویل آن نیز تابستان 1400 عنوان شده است.

با توجه به مبلغی که سایپا برای پیش فروش شاهین اعلام کرده، مشتریان برای ثبت نام در شرایط فروش محصول جدید سایپا نیاز به ارائه مبلغ 133 میلیون و 700 هزار تومان دارند. با توجه به قوانین پیش فروش خودرو در کشور و نیاز به ارائه حداکثر 50 درصد مبلغ خودرو در زمان ثبت نام، تخمین زده می‌شود که قیمت سایپا شاهین در دعوتنامه نهایی حدود 270 میلیون تومان ذکر شود. با این حال در قسمت قیمت خودرو در شرایط پیش فروش سایپا، قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان مبنای تسویه حساب خواهد بود.

نظرات
 
 
 
Javad 1399/8/6
270 میلیون برای موتور تیبا!!!!!!!!!!!!!!!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران