زمان قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو مشخص شد

دور جدید فروش فوق العاده ایران خودرو از روز یکشنبه 11 آبان ماه 99 آغاز شده و مشتریان تا روز سه شنبه 13 آبان ماه می توانند سه محصول این گروه خودروسازی را با قیمت قطعی در شرایط فروش فوق العاده ثبت نام کنند. حال گروه صنعتی ایران خودرو در اطلاعیه جدید خود به زمان قرعه کشی این سه محصول اشاره کرده است که دقیقا یک روز پس از اتمام طرح فروش خواهد بود.

طبق اعلام گروه صنعتی ایران خودرو، قرعه کشی دور جدید فروش فوق العاده این شرکت با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی، ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 14 آبان ماه برگزار شده و نتیجه آن به اطلاع عموم خواهد رسید. لازم به یادآوری است که در این طرح فروش 3 خودروی مختلف پژو پارس سال، پژو 206 تیپ 2 و همچنین خودروی سمند LX با موعد تحویل حداکثر 90 روزه ثبت نام شدند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران