نگاهی نزدیک به هیولای 6 چرخ مرسدس بنز + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

مرسدس بنز شش چرخ محرک AMG G63، بدون شک بهترین و قوی ‌ترین خودروی استاندارد جهان خواهد بود که به لطف دانش فنی مرسدس بنز و AMG خلق شده و با استفاده از شش چرخ محرک، جاده ‌ای نخواهد بود که آن را به چالش بکشد و سربلند از آن بیرون نیاید.

غول شش چرخ مرسدس بنز در زیر کاپوت خود از یک هیولای 5.5 لیتری هشت سیلندر توربو دوقلو سود می ‌برد که وظیفه تولید قوای محرکه ماشین را بر عهده گرفته و می‌ تواند در حداکثر کارایی خود خروجی قدرت 544 اسب بخاری و گشتاور 758 نیوتن متری تولید کند تا در کنار 6 چرخ محرک و سیستم ‌های فعال انتقال نیرو و مدیریت الکترونیکی، دیگر تصور گیر کردن اتومبیل در سطوح مختلف برفی، گلی، سنگلاخ و... غیرممکن باشد.

حال امروز در خودروبانک، دوباره سری به این هیولای شش چرخ مرسدس بنز زده ایم تا بیشتر با ویژگی های منحصربه فرد آن آشنا شویم که در قالب یک ویدیو با زیرنویس فارسی، می توانید بررسی جدید این هیولای آلمانی را شاهد باشید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران