آگهی های فروش خودرو افزایش یافت

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

به دنبال ریزش قیمت دلار در بازار که البته این روند دوامی نداشت و دوباره شاهد روند صعودی آن هستیم، قیمت خودرو نیز در بازار با کاهش همراه شد و به دنبال این کاهش قیمت، سروکله افراد بیشتری برای فروش ماشین هایشان هم پیدا شده است.

طی روزهای اخیر، تعداد آگهی های ثبت شده برای فروش خودرو در سایت های مختلف افزایش پیدا کرده است و می توان گفت که تعداد فروشندگان خودرو در بازار افزایش پیدا کرده، ولی هنوز معاملاتی در بازار انجام نمی شود و کسی جرات نزدیک شدن به این بازار گران قیمت را ندارد.

طبق اعلام برخی منابع، روند کاهشی قیمت ها در بازار باعث شده تا قیمت پژو پارس از 260 میلیون تومان به چیزی حدود 240 میلیون تومان کاهش پیدا کرده، خودروی پژو 405 بنزینی از 240 میلیون تومان به چیزی حدود 205 میلیون تومان برسد، خودروی تیبا 2 هاچ بک قیمت 140 میلیون تومانی ثبت کند و یا خودروی پژو 207 اتوماتیک که به مرز 600 میلیون تومان رسیده بود، اکنون به قیمت 500 میلیون تومانی برسد.

نظرات
 
 
 
Moein 1399/8/22
چه قیمتهای خوب و منصفانه ای
دست شما مسئولین درد نکند
يه کارمند باید بیست سال بدون خرج کار کنه يه 207 بخره که اون زمان هم قيمتش ميشه 50 میلیارد
همه این قيمت های ناقابل را برای مردم درست کردین
يه زمان سمند 13 میلیونی داخلی بود! حالا که 200 میلیون شده حتما خارجی شده

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران