فرصتی بی‌نظیر برای خرید خودروهای ب ام و و مینی ،خرید آنلاین و غیرحضوری تا تحویل درب منزل

شرکت پرشیا خودرو به عنوان تنها ارائه دهنده فروش و خدمات پس از فروش ب ام و و مینی در ایران و در راستای خدمت رسانی در مدت زمان محدودیت های اجتماعی پیش رو و پاسخگویی هرچه بهتر و سریعتر، از طریق تلفن، وبسایت و شبکه‌های اجتماعی پاسخگوی تماس‌های مشتریان و هموطنان عزیز است.

با توجه به محدودیت‌های پیش رو و شیوع ویروس کرونا، توصیه شرکت پرشیا خودرو این است که از رفت و آمدهای غیر ضروری بپرهیزید. همچنین این شرکت از شما دعوت می‌کند برای استفاده از فرصت بی‌نظیر برای خرید خودروهای ب ام و و مینی به صورت آنلاین و غیرحضوری، از طریق راه‌های ارتباطی تماس بگیرید. در ضمن برای آسودگی بیشتر مشتریان، خودروی خریداری شده، درب منزل تحویل می گردد.

شبکۀ فروش پرشیا خودرو به عنوان ارائه‌دهندۀ فروش و خدمات پس از فروش ب ام و و مینی در سراسر ایران همچون گذشته و با هدف خدمت‌رسانی هرچه بهتر و سریعتر و همچنین جهت حفظ سلامت مشتریان و هموطنان عزیز، از طریق شماره تلفن 0214591، وبسایت www.persiakhodro.ir و پیج اینستاگرام به آی دی @persiakhodro پاسخگوی تمامی عزیزان است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران