آیا امسال نیسان آبی از خط تولید خارج خواهد شد؟

استانداردهای محیط زیستی و الزام خودروسازان به اجرای آنان، باعث بروز مشکلات و دردسرهای زیادی برای خودروسازان شده تا محصولات خود را به استانداردهای یورو 5 ارتقا دهند. حال همین امر موجب شده تا مشکلاتی برای تولید و عرضه خودروهای یورو 4 بوجود آید.

باتوجه به خبرهای بدست آمده، به نظر می رسد که خودروی معروف و نام آشنای بازار کشور، یعنی نیسان آبی هم در لیست سیاه قرار گرفته و قرار است که تا پایان سال جاری تولید آن متوقف شود. طبق ادعای منابع خبری، خودروی وانت نیسان زامیاد که از قبل تولید شده و در پارکینگ شرکت خودروسازی سایپا انبار شده اند، نیاز به دریافت استانداردهای آلایندگی یورو 5 خواهند داشت تا امکان شماره گذاری آنان وجود داشته باشد که در این زمینه به تعداد 6 هزار دستگاه خودروی وانت نیسان انبار شده در پارکینگ سایپا اشاره شده است.

البته هنوز این موضوع از سوی سایپا تایید نشده و نمی توان به طور قطع صحت این ادعا را تایید کرد.

نظرات
 
 
 
رحمان 1399/9/15
حیف نیست تازه داره کارشو درست انجام میده همین یک هفته پیش نیسان ترانزفورمز تو جاده آبسرد معرکه گرفته بود حال کردیم
رحمان 1399/9/15
حیف نیست تازه داره کارشو درست انجام میده همین یک هفته پیش نیسان ترانزفورمز تو جاده آبسرد معرکه گرفته بود حال کردیم
Moein 1399/9/15
نیسان باری نیم قرنه که در لیست سیاه قرار داره
جیب خودروساز، عاملی که دلش نمیاد بذارتش کنار

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران