یکسال حبس در انتظار مخدوش کنندگان پلاک خودرو

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

سروان علی اینانلو، کارشناس تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران روز گذشته اعلام کرد که طبق ماده ۷۲۰ قانون مجازات اسلامی، هر فردی اقدام به مخدوش کردن پلاک خودرو کرده و ارقام و مشخصات پلاک را تغییر دهد یا حتی اگر عمل به تغییر و تعویض پلاک تقلبی داشته و از این وسایل نقلیه استفاده کنند، به 6 ماه تا یکسال حبس محکوم خواهند شد.

به گزارش خودروبانک و به نقل از ایرنا، کارشناس تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران در ادامه اعلام کرد که با توجه به اعمال محدودیت تردد توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا از ابتدای آذرماه امسال، تردد خودروها از ساعت 21 شب تا 4 صبح در درون شهرهای قرمز ممنوع بوده و پلیس هم رانندگان متخلف را ۲۰۰ هزار تومان جریمه خواهد کرد و کسانی که اقدام به مخدوش کردن پلاک خودرو کنند، به 6 ماه الی یکسال حبس محکوم خواهند شد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران