شرایط فروش اقساطی خودروهای چری و ام وی ام توسط مدیران خودرو اعلام شد + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

شرکت مدیران خودرو شرایط فروش نقد و اقساط خودروهای چری را اعلام کرد. در این شرایط فروش متقاضیان می‌توانند برخی محصولات برند چری از جمله چری آریزو 5 توربو، چری تیگو 5، چری آریزو 6 و چری تیگو 7 را با روش نقد و اقساط خریداری کنند.

مشتریان محترم مدیران خودرو می‌توانند پس از انتخاب خودرو مورد نظر از بین محصولات چری و پرداخت وجه آن به صورت نقد یا اقساط، اتومبیل خود را ظرف مدت 45 روز کاری تحویل بگیرند.

در روش پرداخت اقساطی شرایط فروش چری، روش پرداخت دو مرحله‌ای منعطف برای متقاضیان در نظر گرفته شده است. پیش پرداخت اول منعطف بوده و حداقل 40 درصد تعیین شده و در زمان ثبت نام از خریداران اخذ خواهد شد. پیش پرداخت دوم معادل 10 درصد قیمت خودرو بوده و ثابت است و 60 روز پس از ثبت نام اخذ خواهد شد. پیش پرداخت دوم بدون بهره خواهد بود.

میزان تسهیلات در نظر گرفته شده در شرایط فروش مدیران خودرو برای خودروهای چری، حداکثر معادل نیمی از قیمت خودرو است و در اقساط 12 الی 60 ماهه قابل بازپرداخت خواهد بود. نرخ سود تسهیلات شرایط فروش اقساطی چری نیز معادل 21 درصد اعلام شده است. در ادامه می‌توانید شرایط فروش چری را در روش نقد و اقساط مشاهده کنید:

شرایط فروش ام وی ام

شرایط فروش چری

شرایط فروش اقساطی چری تیگو 5

در جدول زیر می توانید شرایط فروش و اقساطی چری تیگو 5 را مطالعه کنید. متقاضیان محترم برای خرید خودرو به نمایندگی رضایی روشن تهران مراجعه کنند. با توجه به تقاضای زیادی که این روزها برای خرید خودرو وجود دارد و استقبال گسترده مردم از شرایط فروش چری، متقاضیان می‌توانند به وسیله برقراری تماس با شماره تلفن 09915010148 نوبتی را برای خرید خودرو رزرو نمایند.

نظرات
 
 
 
یاشار 1399/9/16
نمیدونم این قیمتهارو از کجاشون درمیارن.
آدم عاقل اینارو نمیخره وقتی بازار قیمت خیلی پایین تره
کرمان موتور و مدیران خودرو نمونه بارز مافیا و انحصار هستن
امیر 1399/9/16
سلام اخه مگه این چهار چرخ چقدر ارزش داره که این همه براش هزینه کنیم
اصلا با درامد و هزینه ها هم خونی نداره لطفا نخرید

بخدا تمام شرکت های تولیدی با نخریدن برشکست میشند باید محصول بفروشن باورکنید
التماسی میشه نخرید
محمد 1399/9/16
پایین آگهی 5 ستاره ایمنی زده جالبه x33 تو تست تصادف هیچ ستاره ایمنی دریافت نکرده!!!!
ممد مکافات 1399/9/16
با این قیمتهای نجومی رو دستشون باد میکنه
Milad 1399/9/17
خداوکیلی کدوم نادونی این اشغالا رو با این قیمتها میخره...خخخخ....

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران