همیلتون پس از بازگشت، شاکر بخاطر زنده ماندن

عکس نویسنده
رضا کروئی
نویسنده

لوئیس همیلتون قهرمان 7 دوره فرمول یک جهان پس از گرندپری ابوظبی گفت که بعد از ابتلا به کووید 19، شاکر است که فقط زنده مانده است.

راننده بریتانیایی به دلیل ابتلا به ویروس کووید 19، گرندپری سخیر را از دست داد اما توانست در مسابقه آخر این فصل در ابوظبی به پیست برگردد.

لوئیس همیلتون در آغاز این آخر هفته، پس از پایان جلسه تمرینی سوم، در یاس مارینا با وجود ارائه یک عملکرد تقریبا یکسان با استانداردهای همیشگی همیلتون، اعتراف کرد که احساس آمادگی 100 درصدی را ندارد.

مکس ورشتپن از ردبول توانست بهترین زمان ممکن را در دور تعیین خط کسب نماید و در ابوظبی عنوان پول سیتر را از آن خود کرد. همیلتون به شبکه اسکای فرمول یک گفت:

شما نمی‌توانید برنده همه آنها باشید، لذا با توجه به اتفاقات چند هفته گذشته من فکر می‌کنم که بطور کلی از این اخر هفته خوشحالم.

بطور کلی مسلم است که 100% خوشحال نیستم، اما به مکس تبریک می‌گویم.

این مسابقه برای من رقابت سختی بود، از نظر جسمی در تمام سال خوب بودم، اما امروز قطعا خوب نبودم، فقط خوشحالم که تمام شد.

از تیم بخاطر پشتبانی مداوم تشکر فراوان دارم، هنوز هم یک نتیجه عالی است، ما دو عنوان سکو را در پایان کسب کردیم.

همیلتون در پاسخ به این سوال که آیا حس می‌کند که بیماری کووید 19 بر روی عملکرد وی در مسابقه موثر بوده است، گفت:

از نظر جسمی، بله بسیار زیاد.

فکر نمی‌کنم هرگز تا این حد بیحال بوده باشم، بدنم حس خوبی ندارد.

قهرمان 7 دوره فرمول یک جهان به جنبه مثبت این موضوع اشاره کرد و گفت که فقط خوشحال است که زنده است. او گفت:

اما جنبه مثبت این است که هفته گذشته اصلا فکر نکردم که آخرین حضورم در آن هفته است و حالا اینجا هستم، بنابراین واقعا شاکر هستم که سالم و زنده هستم.

من مشتاقانه منتظر بهبودی در این فاصله زمانی تا زمان بازگشت به تمرینات هستم، بدنم را به جایی که می‌دانم باید باشد برگردانم.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران