جتور X70 با بهمن موتور به ایران می‌آید، کراس اوور جدید بازار خودرو

چند هفته پیش بود که جتور X70 با استتار شدیدی در تهران دیده شد و خبرها و عکس های آن در رسانه های داخلی از جمله خودربانک منتشر شد (حضور جتور X70 در تهران). حال بعد از مدتی مشخص شده که این خودرو مربوط به کدام خودروساز داخلی است و جتور X70 قرار است با بهمن موتور به بازار ایران عرضه شود.

به نظر می رسد که بهمن موتور بعد از دیگنیتی، و به دنبال آن جتور X70 قصد دارد سهم خود را در بازار کراس اوورها بیشتر کند. دیگنیتی که البته یک کراس اوور کوپه است، به زودی راهی بازار می شود اما جتور X70 هنوز در مراحل اولیه قرارداد است و قطعاً عرضه و تولید آن در بهمن موتور مدت زمانی زیادی لازم دارد.

با جتور X70 بیشتر آشنا شوید

جتور X70 در حقیقت زیرمجموعه خودروسازی چری، همکار چینی مدیران خودرو، است. موضوعی که می تواند برای بهمن موتور دردسرهایی داشته باشد و مشخص نیست که آیا شروع همکاری بهمن موتور با یکی از زیرمجموعه های چری با توافق مدیران خودرو بوده یا خیر! در هر صورت جتور X70 از پیشرانه 1.5 لیتری توربوشارژ بهره می برد که می تواند حداکثر 147 اسب بخار و 210 نیوتن متر را تولید کند. مشخصاتی که به سرعت ما را به یاد خودروهایی همچون چری تیگو 7 و چری آریزو 6 می اندازد.

برای آشنایی بیشتر با این خودرو می توانید به صفحه جتور X70 مراجعه کنید.

نظرات
 
 
 
kasra 1399/9/25
jac X7 :130000 y
Jetor x70 :120000 y
dignity(dongfeng ix5) :150000 y
با این حساب jac با توجه به اعتبار در ایران موتور بسیار قویتر و امکاناتش خیلی قدرتره
احسان 1399/9/26
محصول مشترک چری مثل هیوندای و کیا

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران