در هر روز چند دستگاه خودروی زامیاد در سایپا تولید می شود؟

در ادامه تحقق افزایش و جهش تولید در گروه خودروسازی سایپا، ركورد توليد ماهیانه شركت زامياد پس از ۹ سال با تولید بیش از ۴۲۰۰ دستگاه انواع محصول تجاری سبک در آذرماه ۹۹ شكسته شد.

به گزارش خودروبانک و به نقل از ارتباطات زامیاد، این شركت در شرایط توامان تحریم و اپيدمي بيماري كرونا، همزمان با فعال‌سازی ظرفیت‌های موجود تولید و نيز کاهش قطعات نامنطبق و تعامل پیوسته با شرکت‌های تامین کننده قطعات، توانست در بخش خودروهاي تجاري سبك، بیش از ۴۲۰۰ دستگاه انواع وانت را در آذرماه سال ۹۹ توليد کند.

ثبت این رکورد جدید در شركت زامیاد كه از سال ۹۱ بي سابقه بوده است، در شرايطي به دست آمده که مواردي چون تحريم ها و محدود شدن كانال‌هاي ارتباطي براي تامين قطعات و توليد انواع خودرو؛ همچنين عدم امكان بازگشايي اعتبار اسنادي (LC) جزو چالش هاي مهم خودروسازان در دو سال اخير بوده است.

گفتنی است، شرکت زامیاد به منظور افزایش رضايتمندي مشتریان، همزمان با افزايش توليد، توجه ویژه‌اي به سطح کیفی و نيز توسعه سبد محصولات معطوف داشته و در این زمینه اقدامات مهمی در راستای حفظ و ارتقاء کیفی انواع محصولات به مرحله اجرا گذاشته که از آن جمله می توان به توسعه و نوسازي سالن رنگ، نوسازی فیکسچر، پروژه موتور یورو۵ و ... اشاره کرد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران