2022 اولویت اصلی فراری خواهد بود مگر اینکه 2021 فاجعه باشد

عکس نویسنده
رضا کروئی
نویسنده

مدیر فراری، ماتیا بینوتو، اعلام کرد که خودروی 2022 اولویت اصلی اسکودریا است اما اگر فصلی بدتر از 2020 باشد، توجه کامل به 2021 معطوف خواهد شد.

فراری بعد از پایان فاجعه بار در رده ششم سازندگان جهان در 2020، بدترین نتیجه خود را طی 4 دهه گذشته کسب کرد. اما با وضع مقررات جدید که از سال 2022 اجرا خواهد شد، اسکودریا آماده است تا فصل آینده را تا حدی فدا نماید تا در بهترین حالت ممکن پیش از بازیابی فرمول یک قرار گیرد.

برنامه خودروی 2022 تنها در صورتی به خطر خواهد افتاد که چالشهای جدید در 2021 فراری را به اعماقی جدید فرو برد.

به نقل از موتوراسپرت دات کام، ماتیا بینوتو گفت:

من فکر می‌کنم که 2022 از 2021 مهمتر خواهد بود.

به این دلیل که در سال 2022، ما دوره فنی جدیدی را آغاز خواهیم کرد و اگر به گونه‌ای از قبل فاصله دارید، تا شروع 2022 آن فاصله باید برطرف شود. این کار در همان فصل بسیار مشکلتر خواهد بود.

بنابراین مطمئنا فکر می‌کنم سال 2022 مهمترین اولویت در سال آینده باشد.

(از دید)توسعه خودرو، فکر می‌کنم که در نهایت ما اگر در حال کار بر روی خودروی 2021 هستیم فقط به این دلیل است که شرایط از آنچه انتظار داشتیم بدتر است یا بخاطر برخی فعالیتهاست که لازم است انجام شود تا در خصوص انجام کار بهتر در 2022 آموزشهایی را دریافت کنیم.

بینوتو بطور منطقی اطمینان دارد که برنامه 2022 با پیشرفتهایی که در طول مسابقات فراموش نشدنی 2020 رخ داد که نشان می‌دهد 2021 کمی بهتر خواهد بود، به خطر نخواهد افتاد. او اضافه کرد:

من فکر می‌کنم که به عنوان فراری نمی‌توانیم فصلی مشابه 2020 را بپذیریم.

بنابراین ما نیاز داریم در مقام مفایسه، کارهای بهتری نسبت به قبل انجام دهیم.

فکر می‌کنم اگر به مسیری که در حال توسعه ماشین هستیم نگاه کنم، امیدوار می‌شوم که فصل بهتری داشته باشیم. اما همیشه تا زمانی که در پیست قرار نگیرید و با دیگران رقابت نکنید، قابل دانستن نخواهد بود.

فکر می‌کنم که مهم نیست که فصلی به دشواری 2020 داشته باشیم. بنابراین می‌تواند حداقل رقابت برای رده بهتری باشد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران