گزارش تصویری از خط تولید کامیون سیتراک در مجتمع صنعتی پیلسان

مجتمع صنعتی پیلسان، فعالیت رسمی خود را از سال 1395 در سه حوزه خودروهای تجاری ، نیمه تریلر و لاستیک آغاز و به تازگی اولین نسل کشنده‌های سیتراک SITRAK را به بازار عرضه کرده است. شرکت آلمانی MAN در دهه اخیر به انتقال تکنولوژی و سرمایه گذاری مستقیم در کشور چین پرداخته است، که حاصل این همکاری در قالب Joint-Venture تولید خودروهای سنگین با نام سیتراک می¬باشد. اکنون این محصول توسط پیلسان به بازار ایران نیز عرضه می¬شود. مجموعه پیلسان همچنین در زمینه تولید ، فروش و ارایه خدمات پس از فروش انواع تریلر با برند پیلسان فعالیت دارد و نیز توانسته نمایندگی رسمی لاستیک‌های بریجستون را نیز دریافت کند.

سیتراک جزء کامیون‌هایی است که بر اساس استانداردهای روز اروپایی عرضه می¬شود و قابلیت تردد در جاده‌های برون مرزی را نیز دارد.

با توجه به شروع تولید و فروش کامیون سیتراک توسط مجتمع صنعتی پیلسان، به خط تولید این محصول رفته‌ایم تا گزارشی برای شما مخاطبین خودروبانک تهیه کنیم. در ادامه می‌توانید گزارش تصویری اختصاصی خودروبانک از خط تولید پیلسان را مشاهده کنید.

نظرات
 
 
 
لال 1399/11/5
یه پیچشم نساختن تمام چینیه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران