تولید 2 میلیون فولکس واگن در چین در سال 2020، آماری خیره کننده

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

در روز ۳۰ دسامبر، خودروی شماره ۲،۰۷۷،۷۷۷ شرکت فاو-فولکس ‌واگن در سال ۲۰۲۰ از خط تولید خارج شد، که این سرمایه‌گذاری مشترک را به تنها تولیدکننده خودروهای مسافری در چین تبدیل کرد که تعداد محصولات سالانه‌اش از ۲ میلیون دستگاه در یک سال عبور کرده است.

این عملکرد عالی در تولید ناشی از گسترش تولید مداوم این شرکت است. بعد از ۳۰ سال تلاش‌، فاو-فولکس ‌واگن پنج پایگاه تولیدی در چانگچون، چینگ دائو، چنگدو، تیانجین و فوشان راه‌اندازی کرده است.

به منظور توسعه پایدار بلندمدت شرکت، فاو-فولکس ‌واگن به شدت در حال بهبود قابلیت‌های تولیدی و مدیریتی و افزایش گذار دیجیتالی خودش است. با ساخت یک پلتفرم خرید دیجیتال، این شرکت پیوندهای چندگانه سیستم تدارکات را کاملا متصل و روندهای عملیاتی را شفاف‌تر می‌سازد، و به مدیریت ظریف و کارایی بالاتر دست می‌یابد.

همچنین این سرمایه‌گذاری مشترک یک سیستم تولید و لجیستیک دیجیتال می‌سازد تا کارایی تولید را افزایش و هزینه‌های تولید را کاهش دهد و اطمینان حاصل کند که زنجیره تامین به طور دقیق اجرا می‌شود.

با دیجیتالی کردن کانال‌های تحویل و ارتقا سیستم تحویل به موقع (OTD)، فاو-فولکس ‌واگن اتصالی بین خط تولید و کاربران تشکیل می‌دهد تا تجربه مشتریان را بهبود ببخشد.

این خودروساز در نظر دارد تا چهار مدل جدید با برند فولکس‌ واگن از جمله ID.4 کروز، شاسی بلند اندازه بزرگ B SMV، نسخه بزرگتر ID.4 با نام VW316/7 و آپدیت میان نسلی T-ROC را تولید کند. مدل‌های جدید با برند آئودی مانند Q5L جدید، آئودی A3 و e-tron سال آینده عرضه خواهند شد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران