رولزرویس فانتوم دونالد ترامپ به مزایده گذاشته شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

رولزرویس فانتوم 2010 که زمانی متعلق به دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا بود، اواخر ماه جاری میلادی با قیمت گزافی به فروش خواهد رسید. این خودرو قبل از آن‌که ترامپ به مقام ریاست جمهوری برسد، توسط وی مورد استفاده قرار می‌گرفت و اکنون از طریق حراجی Mecum به مزایده گذاشته است. قیمت دقیق این خودرو مشخص نیست اما پیش بینی می‌شود حراج از قیمتی در حدود 300 الی 400 هزار دلار آغاز شود.

رولزرویس فانتوم 2010 دونالد ترامپ حدود 91 هزار کیلومتر کارکرد دارد و پیش بینی می‌شود کم کارکردترین فانتوم 2010 موجود در جهان باشد. این مساله در کنار تملک این خودرو از سوی ترامپ، منجر به خاص بودن چند برابر این رولزرویس شده است.

این فانتوم به حراج گذاشته شده مشکی رنگ است اما در برخی جهات و با توجه به زاویه تابش نور، رنگ‌ بنفش نیز در بدنه خودرو مشاهده می‌شود. رینگ‌های خودرو نیز از نوع آلیاژی هفت پره هستند. در داخل خودرو نیز پرده الکتریکی قرار گرفته که می‌تواند قسمت مسافران را از قسمت راننده جدا کند. در دفترچه راهنمای مالکان این خودرو نیز امضای ترامپ دیده می‌شود که بر ارزش این رولزرویس خواهد افزود.

نظرات
 
 
 
آرش 1399/10/20
کم کم باید شلوارش رو هم بفروشه چون کلی بدهکاره ! .
Amirreza 1399/10/20
با ۹۱ هزار کیلومتر کم کارکرد ترین رولزرویس فانتوم ۲۰۱۰ در جهانه؟ مگه میشه؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران