شرایط فروش کراس اوور فردا SX5 توسط خودروسازی فردا اعلام شد + جدول

شرکت خودروسازی فردا شرایط فروش فردا SX5، محصول جدید خود را اعلام نمود. در این شرایط قیمت خودرو با کسر 40 میلیون تومان تخفیف، 589 میلیون تومان اعلام شده و مشتریان می‌توانند نسبت به خرید فردا SX5 با موعد تحویل 60 روزه اقدام نمایند. پنجاه درصد از وجه خودرو در زمان ثبت نام و بیست درصد نیز به صورت یکماهه از مشتری دریافت می‌شود. سی درصد مابقی قیمت نیز در زمان تحویل خودرو از خریدار اخذ خواهد شد. سود مشارکت شرایط فروش فردا SX5 نیز 18 درصد عنوان شده است.

فردا SX5 که در حقیقت در سگمنت کراس‌اوورها قرار دارد. پیشرانه فردا SX5 یک موتور 1.6 لیتری تنفس طبیعی است که حداکثر 123 اسب‌بخار قدرت و 154 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. جعبه دنده در نظر گرفته شده برای فردا SX5 نیز از نوع اتوماتیک با ضرایب پیوسته یا CVT خواهد بود. کروز کنترل، سانروف، دی لایت و اتولایت، سیستم چند رسانه‌ای با نمایشگر هشت اینچی لمسی و آینه‌های تاشو برقی از جمله امکانات رفاهی فردا SX5 هستند.

شرایط فروش فردا SX5

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن دفتر مرکزی فروش 02148645000 تماس بگیرید.

نظرات
 
 
 
علی 1399/10/23
آشغاله

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران