چگونه مجوز تردد بین شهری بگیریم + آدرس سایت ثبت نام

عیسی فرهادی فرماندار تهران در خصوص مجوز تردد بین شهری عنوان داشت که ابتدا صدور مجوز تردد بین شهری به صورت دستی و حضوری انجام می شد که با توجه به شیوع ویروس کرونا و تجمع افراد، سامانه ای در این خصوص طراحی شد تا مردم به صورت غیرحضوری اقدام به ثبت نام کنند.

به گزارش خودروبانک و به نقل از صدا و سیما، فرماندار تهران افزود: شهروندان می توانند از ساعت 14 الی 18 با مراجعه به سایت moi.ir/taradod اقدام به ثبت نام کنند و کارشناسان پس از بررسی پاسخ درخواست متقاضیان را از ساعت 18 تا 24 از طریق پیامک ارسال می کنند.

فرهادی در ادامه بیان داشت: هدف از تغییر ساعت ثبت نام از صبح به بعدازظهر ترافیک صبگاحی اینترنت بوده تا شهروندان راحت تر بتوانند درخواست خود را به ثبت برسانند.

وی در پایان با بیان اینکه تقریبا ۶۰ درصد ثبت درخواست های مجوز بین ‌شهری مردود اعلام شده چرا که غیرضروری بودند، گفت: اولویت صدور مجوز برای موارد پزشکی، قضایی، کشاورزی و اقتصادی است. حدود ۶۰ درصد درخواست ها تاکنون غیرضروری بوده و درخواست ها هم به استان های شمالی بیش از حد تصور بود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران