فروش اقساطی کشنده فوتون ایران خودرو دیزل + جدول فروش

شرکت ایران خودرو دیزل در راستای نوسازی ناوگان حمل و نقل باری کشور، با مشارکت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ‌ای و همچنین بانک توسعه تعاون، از متقاضیان واجد شرایط برای فروش کشنده فوتون با تسهیلات تا سقف یک میلیارد و دویست میلیون تومان و با نرخ کارمزد 9 درصد ثبت نام به عمل می ‌آورد.

در این طرح که از یکشنبه 21 دی ماه آغاز شده است، متقاضیان می توانند کشنده فوتون یورو 4 را با قیمت قطعی 2 میلیارد و 230 میلیون تومانی خریداری کرده و یک ماه پس از ثبت نام کامیون خود را تحویل بگیرند که جزییات آن در جدول زیر آمده است، هرچند ناگفته نماند که ایران خودرو دیزل در طرح های فروش عادی خود که چندی پیش برگزار شد، این کامیون کشنده را به قیمت 2 میلیارد و 152 میلیون و 500 میلیون تومانی ثبت سفارش کرد.

طرح نوسازی ناوگان باری فرسوده کشور

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران