وین دیزل اطلاعاتی درباره فیلم سریع و خشن ۹ منتشر کرد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

سریع و خشن احتمالا یکی از شناخته‌شده‌ترین فرنچایزهای مسابقه‌ای در تاریخ فیلم‌های سینمایی باشد. این نام معانی مختلفی برای علاقه‌مندان به دنیای خودرو دارد. در حالی که برخی پس از تماشای این فیلم‌ها عاشق خودروهای بنزینی شده‌اند، بقیه سبک زندگی خود را با توجه به این پدیده فرهنگی تغییر داده‌اند.

وین دیزل به تازگی اطلاعات جدیدی درباره فیلم سریع و خشن ۹ منتشر کرده است.

تریلر این فیلم در ژانویه ۲۰۲۰ و قبل از شیوع بیماری همه‌گیر کرونا منتشر شد. آن تریلر ۴ دقیقه‌ای نشان داد که جان سینا در این فیلم نقش جیکوب برادر دام را بازی می‌کند که واکنش‌های جالبی در پی داشت. واکنشها به این تریلر با اظهارنظرها درباره مدل موی جدید شارلیز ترون و بازگشت هان از مرگ ادامه یافت.

دیزل باز هم روی اهمیت خانواده در این فیلمها تأکید کرد. حق با اوست، چون سریع و خشن ۹ روابط اعضای خانواده تورتو را به صورت عمیق بررسی می‌کند، و بخش‌هایی از داستان که طی این دو دهه مبهم بود را آشکار خواهد کرد.

یکی از نکات مهم این فیلم بازگشت هان است. جای تعجب ندارد که طرفداران از زمان مرگ دردناک او در توکیو دریفت، خواستار برقراری عدالت برای هان بوده‌اند. اما مجموعه سریع و خشن با بازگرداندن چنین شخصیت‌هایی برای پیش بردن داستان غریبه نیست - طرفداران آنقدر هان را دوست داشتند که او چندین بار در فیلم‌های بعدی که وقایع آن‌ها قبل از توکیو دریفت رخ می‌داد حضور پیدا کرد.

با این حال، یکی از مهم‌ترین اطلاعاتی که منتشر شده این است که سرانجام هلن میرن در این فیلم پشت فرمان خواهد نشست. و این شاید بهترین دلیل برای تماشای سریع و خشن ۹ پس از اکرانش در سینماها باشد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران