ورود پلاک ‌های غیربومی به شهرهای نارنجی گیلان ممنوع شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

در راستای کنترل و کاهش مبتلایان به ویروس کرونا و به دنبال محدودیت های اخیر اعمال شده در شهرهای مختلف کشور، روز گذشته رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به اینکه هنوز برخی شهرهای گیلان وضعیت نارنجی دارند، اعلام کرد که ورود پلاک های غیربومی به شهرستان های نارنجی گیلان ممنوع بوده و برای رانندگانی که اصرار به ورود دارند، جریمه نقدی در نظر گرفته شده است.

رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به این موضوع که ورود خودروها با پلاک غیربومی به شهرستان ‌های نارنجی استان گیلان ممنوع است، اعلام کرد که همکاران ما در محورهای ورودی استان مستقر هستند و از ورود خودروهای پلاک غیربومی جلوگیری خواهند کرد، اما اگر رانندگانی برای ورود به شهرهای نارنجی اصرار داشته باشند، با جریمه ۵۰۰ هزار تومانی اعمال قانون خواهند شد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران