آغاز فروش کی ام سی K7 کرمان موتور از یکشنبه 5 بهمن ماه + جدول

کرمان موتور در فروش زمستانه خود ویژه بهمن ماه، شرایط فروش محصول جدید بازار ایران یعنی کی ام سی K7 را اعلام کرده و مشتریان می توانند صرفا به صورت نقدی، از امروز یکشنبه 5 بهمن ماه تا روز پنجشنبه 9 بهمن ماه نسبت به ثبت نام و دریافت این خودرو پس از 45 روز کاری اقدام کنند.

در شرایط فروش کرمان موتور قیمت مصوب 950 میلیون تومانی برای این خودرو پیش بینی شده است که تنها با دو رنگ سفید و مشکی و با موعد تحویل 45 روز کاری به مشتریان عرضه می شود که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است.

شرایط فروش KMC K7

نظرات
 
 
 
محمد 1399/11/6
🤣🤣🤣🤣
حسین 1399/11/6
تلیسمان شده ۹۵۰ تومن.این هم ۹۵۰!
!؟ عقل سالم اینو با این قیمت نمیگیره. این باید هم قیمت تیگو ۷ باشه.اگر چه تیگو هم گرونه با این مشخصات.
سهیل 1399/11/7
سلام آخه این چینی ها این موتور 1500 همگانی رو نداشته چه کار می کردن،آخه این موتور حتی با توربو برای همچین خودروهایی ضعیف هست و باعث صدای زیاد در دور بالا و فشار زیاد روی این خودروها می شه روی شاسی های لوکسشون حداقل باید موتور 2000 یا 2400 با کیفیت داشته باشن حداقل طرف یک ملیارد پول میده یه سواری خوب هم بگیره
امید 1399/11/11
با دلار 32800 تومان حساب می کنن.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران