ممنوعیت خرید و فروش خودروی تارا در بعضی از سایت های آنلاین

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

باتوجه به اینکه خرید و فروش خودروهای صفر کیلومتر تحویلی کارخانه به مشتریان تا یکسال در بازار ممنوع است، هفته های گذشته سایت دیوار از ممنوعیت خرید و فروش خودروهای جدیدی همچون سورن پلاس و رانا پلاس در این پلتفرم ثبت آگهی خبر داد و حال روز گذشته نیز در لیست آگهی های ممنوعه دیوار برای ثبت، اسم خودروی تارا و ثبت حواله های آن برای فروش نیز اضافه شده است.

همانطور که گفتیم، معامله خودروهایی که از طریق قرعه‌ کشی سایپا و ایران خودرو ثبت نام شده اند، از زمان تحویل تا یک سال مجاز نیست و از آنجایی که خودروهای مذکور برای اولین بار از طریق قرعه کشی وارد بازار می شود، به همین دلیل فروش حواله خودرو و یا ثبت آگهی فروش فیزیکی خودرو در پلتفرم دیوار ممنوع اعلام شده است. علاوه بر اینکه کلاهبرداری در فروش حواله خودروهای جدید به شدت افزایش پیدا می کند

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران