اعتراض جمعی از حواله داران دامای x7 مقابل وزارت صنعت

گروهی از حواله داران دامای X7، سه شنبه گذشته روبروی وزارت صمت تجمع کرده و نسبت به تعیین نشدن تکلیف خود اعتراض کردند. حواله داران دامای X7 حدود دویست نفر برآورد می‌شوند که همچنان تکلیف آن‌ها مشخص نیست.

اسفند سال 1396 بود که زوتی دامای X7 به عنوان شاسی بلندی قدرتمند معرفی شد. مراسم معرفی این خودرو با حضور پررنگ سلبریتی‌ها و افراد مشهور همراه بود و شرکت عرضه کننده یعنی یاران خودرو اروند، تصمیم داشت تا با قدرت وارد بازار شود. با این وجود مشکلات تولید خودرو در کارخانه‌های اجاره‌ای و پلاک نشدن خودروهایی همچون دامای X7 و کوپا T210، سبب شده که حواله داران این خودروها متضرر شوند. از دامای X7 تنها نمونه‌های معدودی به صورت وارداتی عرضه شد و برنامه تولید این خودرو در ایران تاکنون ناکام بوده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران