نتایج تامل برانگیز تست تصادف نیسان ایکس تریل 2021 + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

نیسان ایکس تریل یا آن‌طور که در آمریکای شمالی نامیده می‌شود یعنی نیسان روگ، یکی از شاسی بلندهای ترکیبی پرفروش در سطح جهانی است که رقیب نزدیکی برای تویوتا راو 4 و هوندا CR-V محسوب می‌شود. این خودرو به تازگی توسط موسسه ملی ایمنی بزرگراه‌های آمریکا یا NHTSA‌ مورد تست ایمنی قرار گرفته که نتایج چندان مطلوبی را در آن کسب نکرده است.

در این تست تصادف‌، نیسان ایکس تریل در تست تصادف برخورد از ناحیه جانبی، عملکرد چندان خوبی را ارائه نکرده است. نیسان هنوز به این تست تصادف واکنشی نشان نداده اما به نظر می‌رسد با توجه به فشار رسانه‌ها، خودروساز ژاپنی ناچار شود اصلاحاتی را در محصول خود اعمال کند.

لازم به ذکر است که نیسان ایکس تریل 2021 هنوز توسط موسسه IIHS مورد آزمون قرار نگرفته است و اطلاعات موجود در سایت این موسسه مربوط به مدل 2020 است. نکته جالب آن‌که نیسان ایکس تریل 2020 نیز در تست تصادف از ناحیه سرنشین جانبی نمره قابل قبول یا متوسط را دریافت کرده است. به نظر می‌رسد نیسان در فرآیند توسعه و تولید نسل جدید ایکس تریل هیچ‌گونه اقدام اصلاحی را در مورد ایمنی نواحی جانبی محصول خویش به انجام نرسانده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران