قبض جریمه را فورا پرداخت نکنید! هشدار پلیس به رانندگان خوش قول!

سردار کمال هادیانفر رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اعلام کرد: رانندگانی که قبض جریمه برای آن‌ها صادر می‌شود، بایستی پنج روز صبر کنند و سپس نسبت به پرداخت قبض جریمه اقدام کنند. وی دلیل این اقدام را جریمه شدن دستی 40 درصد از خودروها اعلام کرد.

به گفته سردار هادیانفر، 60 درصد قبض‌های جریمه در کشور به صورت الکترونیکی و 40 درصد به صورت فیزیکی صادر می‌شوند. بنابراین تا زمانی که تمامی ماموران اجرای قانون به دست افزار مجهز شوند و جریمه‌ها را به صورت الکترونیکی صادر کنند، بایستی برای پرداخت جریمه‌ها صبر کرد.

سردار هادیانفر در ادامه سخنانش افزود: هنگامی که قبض جریمه برای رانندگان صادر می‌شود، آن‌ها بایستی تا زمان ارسال پیامک و دریافت شناسه صبر کنند و سپس نسبت به پرداخت قبض جریمه اقدام کنند که این فرآیند ممکن است تا پنج روز به طول بیانجامد. سردار هادیانفر وعده داد این مشکلات تا پایان سال جاری حل خواهد شد.

نظرات
 
 
 
مهدی 1399/12/6
عجب.!.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران