تولید آزمایشی کراس اوور آریا در سایپا آغاز شد +‌ فیلم

سایپا آریا محصولی جدید از گروه خودروسازی سایپا است که در سگمنت کراس‌اوور و با هدف پاسخگویی به تقاضای مشتریان طراحی و تولید شده است. پس از رونمایی از این خودرو و انتشار تصاویر اولیه، حال تولید آزمایشی سایپا آریا آغاز شده است.

سایپا آریا که نام آن شباهت به کراس‌اوور الکتریکی نیسان یعنی نیسان آریا دارد، دومین محصول جدید سایپا در سال جاری پس از شاهین است که هر دو از مشخصات فنی یکسانی بهره می‌برند.

تولید آریا

سایپا آریا در حقیقت نسخه کراس‌اوور سایپا شاهین است و براساس پلتفرم SP100 توسعه یافته است. مطابق اخبار منتشر شده، تولید و عرضه انبوه سایپا آریا از اوایل سال 1400 آغاز خواهد شد.

سیستم تهویه اتوماتیک، روکش چرمی صندلی‌ها، دی لایت، TPMS، رینگ‌های آلومینیومی و سیستم ورود و استارت بدون کلید بخشی از امکانات سایپا آریا هستند. در زمینه تجهیزات ایمنی نیز آریا به دو کیسه هوا و سیستم‌های ترمز ABS، EBD و BAS مجهز است. انتظار می‌رود تا قیمت سایپا آریا، اندکی بالاتر از قیمت رسمی سایپا شاهین و در محدوده 300 میلیون تومان تعیین شود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران