موضوعات داغ

آغاز فروش ویژه کمپرسی 2631E یورو ۵ آمیکو از امروز

عکس مطلب اول

طرح ویژه فروش نقدی کمپرسی 2631E آمیکو محصول جدید ارس خودرو دیزل از روز دوشنبه ۱۸ اسفند ماه ۹۹ آغاز شد.

وحید عبدالمحمدی مدیر فروش شرکت ارس خودرو دیزل با اعلام این خبر گفت: کمپرسی 2631 که از محبوب ترین خودروهای سنگین تجاری ساخت داخل به شمار می رود، جزء خودروهای اصلی صنایع و معادن و راهسازی در کشور است. مدل جدید این خودرو با موتور 400 اسب بخاری و گشتاور 1950 نیوتن متر چندی قبل رونمایی شد و از امروز در سبد فروش نقدی شرکت ارس خودرو دیزل قرار گرفته است.

مدیر فروش شرکت ارس خودرو دیزل افزود: مشتریان محترم می توانند این خودرو را به صورت نقدی و با اتاق بار به قیمت 2 میلیارد و 650 میلیون تومان خریداری کنند.این خودرو با رنگ کابین زرد و به صورت 40 روز کاری به مشتریان تحویل داده می شود.

عبدالمحمدی تصریح کرد: مشتریان محترم برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نمایندگی های آمیکو در سراسر کشور  مراجعه و یا با شماره تلفن های 02148019 ( داخلی ۱۰۵) و 02144566232  ( دفتر مرکزی) تماس حاصل نمایند.

گفتنی است کمپرسی 2631E آمیکو با استاندارد آلایندگی یورو 5 پلاس ( EEV)، گیربکس فول سنکرونیزه چهارده‌ دنده Fast gear، ظرفیت محور های عقب هر کدام 16 تن در مجموع ۳۲ تن با استفاده از تکنولوژی ۰MAN شاسی 2 لایه، سیستم ادبلو و ECU ساخت کمپانی Bosch، جعبه فرمان ساخت ZF ، ترمز و سیستم مدار باد خودرو Wabco ،ترمز موتور CRBتکنولوژی ۰jacobs سیستم ترمز و ایمنی ۰ABS, EBL, ASR بخاری درجا Eberspacher آلمان سیستم پدال گاز ساخت کمپانی Williams و سیستم کلاچ ساخت Eaton تولید می شود.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد