شرایط فروش فردا SX5 اعلام شد +‌ جدول

شرکت خودروسازی فردا شرایط فروش فردا SX5 را ویژه اسفندماه 1399 اعلام کرد. در این شرایط خودرو با مدل 1400 تحویل مشتری می‌شود و موعد تحویل خودرو نیز 120 روز اعلام شده است.

قیمت فردا SX5 در این شرایط فروش با احتساب تخفیف 40 میلیون تومانی، 589 میلیون تومان اعلام شده است. 50 درصد قیمت خودرو معادل 294 میلیون و 500 هزار تومان موقع ثبت نام ارایه خواهد شد و بیست درصد قیمت خودرو معادل 117 میلیون و 800 هزار تومان نیز دو ماه پس از ثبت نام به خودروسازی فردا بایستی تحویل گردد. سی درصد مابقی قیمت خودرو نیز هنگام تحویل خودرو مطالبه خواهد شد.

سود مشارکت 18 درصدی در شرایط فروش فردا SX5 اعلام شده است که هنگام تحویل خودرو محاسبه شده و از پرداخت نهایی کسر خواهد شد. همچنین هزینه‌های مربوط به بیمه شخص ثالث و پرداخت‌های قانونی شماره‌گذاری خودرو بر عهده شرکت خواهد بود.

فردا SX5 دومین محصول خودروسازی فردا است که با برند این شرکت به بازار عرضه شده است. این خودرو یک کراس‌اوور جمع‌وجور است که به پیشرانه 1.6 لیتری تنفس طبیعی با قدرت 123 اسب بخار و گشتاور 154 نیوتن متر مجهز است.

شرایط فروش فردا SX5

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران