رازهای میباخ S57 کوپه معمر قذافی را در این ویدیو تماشا کنید + فیلم با زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

میباخ 57S کوپه که معمر قذافی در سال ۲۰۱۰ سفارش داده بود اما به دلیل سقوط دولتش هرگز به او تحویل داده نشد را یادتان است؟ در این ویدیو تمام جزئیات این خودروی باشکوه دو-رنگ را بررسی می‌کنیم که باعث شده این نسخه خیلی خاص باشد.

تبدیل این میباخ به یک کوپه بزرگ توسط شرکت زنوتک انجام شده است. این شرکت ابتدا قصد داشت ۱۰۰ نسخه از میباخ 57S کوپه بسازد، اما در نهایت کمتر از ۱۰ نسخه ساخته شدند. در این ویدیو گفته می‌شود فقط هشت نمونه از آن ساخته شده است.

همچنین بخوانید: میباخ کوپه سفارشی معمر قذافی به فروش می‌رسد، خودرو لوکس دیکتاتور

میباخ 57S کوپه دو-رنگ چهارمین کوپه‌ای است که توسط این شرکت ساخته شده و در این ویدیو، نسخه سوم هم حضور کوتاهی دارد. آن نسخه ظاهر اسپرتی با بدنه سفید و جلوپنجره، چرخ‌ها و سقف مشکی دارد. اولین نسخه‌ای که توسط زنوتک تولید شده هم در ویدیو دیده می‌شود و یک مدل مشکی باشکوه است.

کوپه بژ رنگ‌بندی مشابهی در داخل کابین دارد. در داخل شاهد استفاده از چرم‌هایی با سه رنگ مختلف هستیم - بژ، کرم و مشکی برای پنل‌های درب و داشبورد. حتی فرمان هم طراحی دو-رنگی دارد.

موتور V12 زیر کاپوت مثل دایناسوری از دوران باستان به نظر می‌رسد. این موتور ۶ لیتری توان ۶۴۰ اسب بخار و گشتاور ۱۰۰۰ نیوتن متر تولید می‌کند. تمام قدرت تنها به چرخ‌های عقب منتقل می‌شود و وزن خودرو تقریبا ۲۷۰۰ کیلوگرم است.

این خودرو با قیمت ۱.۱۶ میلیون دلار به فروش گذاشته شده است.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
q 1400/1/15
فیلمش مشکل داره
یا هنگ میکنه یا صدا نداره یا هردو !

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران