طرح ویژه فروش فردا SX5 به همراه نمایش روباز در ساحل بابلسر + عکس

مدتی است که خودروسازی فردا با برند خود وارد بازار خودرو کشورمان شده و دو محصول فردا SX5 و فردا SX6 را به مشتریان عرضه کرده است. حال نمایندگی بابلسر خودروسازی فردا در یک رویداد نوروزی اقدام به ایجاد نمایشگاه دائمی فردا SX5 در حاشیه ساحل نموده است. علاقمندان به محصولات خودروسازی فردا با مراجعه به این نمایشگاه می‌توانند علاوه بر بازدید از فردا SX5، نسبت به خرید این خودرو نیز اقدام کنند.

نمایش فردا SX5 در فضای روباز از روز 29 اسفندماه آغاز شده و این رویداد تا روز پانزدهم فروردین 1400 ادامه دارد. علاقمندان به فردا SX5 می‌توانند با مراجعه به شهرک ساحلی دریاکنار یا شهرک ساحلی خزرشهر واقع در بابلسر، از خودرو فردا SX5‌ بازدید به عمل آورده و در صورت تمایل آن را خریداری کنند. در ادامه می‌توانید تصاویر رویداد نمایش فردا SX5 در فضای روباز را مشاهده کنید.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران