شرایط فروش فوری دیگنیتی بهمن موتور اعلام شد + جدول

بهمن موتور از ساعت 10 صبح روز سه شنبه 24 فروردین ماه، شرایط فروش خودروی جدید دیگنیتی پرایم را با قیمت قطعی آغاز کرده و مشتریان فقط تا ساعت 16 همان روز امکان ثبت نام در این طرح فروش را خواهند داشت.

در این طرح فروش خودروی دیگنیتی از ساعت 16 روز سه شنبه 24 فروردین ماه تا ساعت 16 همان روز با قیمت قطعی 749 میلیون و 500 هزار تومانی و در رنگ های مختلف سفید، مشکی، آبی، سربی، قرمز و خاکستری، به همراه دو رنگ تریم مشکی و مارون ثبت نام خواهد.

خودرورنگ قابل عرضهرنگ تریمقیمت (تومان)
دیگنیتی پرایم

سفید، مشکی، آبی، قرمز، خاکستری و سربیمشکی و مارون749،500،000

در ادامه بد نیست بدانید که خودروی دیگنیتی طول کلی 4685 میلی متر، عرض 1865 میلی متر، ارتفاع 1645 میلی متر و فاصله بین دو محور 2790 میلی متر دارد که با تمامی تجهیزات خود به وزن حدودا 1570 کیلوگرمی رسیده و برای حرکت دادن آن یک پیشرانه 1.5 لیتری توربوشارژر به خدمت گرفته شده است. ابعاد این خودرو بزرگ تر از چری تیگو 7 به عنوان رقیب پیش بینی شده است که می تواند فضای کابین بیشتری در اختیار سرنشینان قرار دهد.

برای تامین نیروی مورد نیاز این خودروی بیش از 1.5 تنی، پیشرانه چهار سیلندر 1.5 لیتری مورد استفاده قرار گرفته است که به لطف استفاده از توربوشارژر می تواند خروجی قدرت 148 اسب بخاری در محدوده 5600 دور بر دقیقه و خروجی گشتاور 220 نیوتن متری در محدوده 1800 دور بر دقیقه تولید کند.

باتوجه به جعبه دنده اتوماتیک CVT نصب شده بر روی این خودرو، پیشرانه توربوشارژر دیگنیتی می تواند مصرف سوخت 10.4 لیتری در شهر، مصرف سوخت 5.4 لیتری خارج از شهر و به صورت ترکیبی، مصرف سوخت 7.5 لیتری به ازای کارکرد 100 کیلومتری داشته باشد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران