تبلیغ 6 ثانیه‌ای بامزه و معنادار برای هوندا سیویک + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

تبلیغات خودرویی در ایالات متحده در بیشتر رسانه‌های اجتماعی گسترش پیدا کرده‌اند. با این حال، جالب است که کشورهای دیگر روش‌های بسیار متفاوتی را برای فروش همان خودروها به کار می‌برند.

این تبلیغ ساده و بامزه از هوندای کانادا درباره صندلی‌های گرمکن جلو و عقب در آخرین مدل سیویک است. در حالی که این ویدیو تنها هفت ثانیه است، تمام چیزی که از یک آگهی انتظار دارید را برآورده می‌کند.

افزایش کانال‌های رسانه‌های اجتماعی استراتژی‌های تبلیغاتی را کاملا تغییر داده است. با توجه به اینکه دقت مردم نسبت به گذشته خیلی کمتر و استفاده مردم از رسانه‌ها نسبت به گذشته بیشتر شده است، واضح است که خودروسازان مجبور می‌شوند رویکردهای جدیدی را در تبلیغات خود پیش بگیرند. اخیرا تبلیغات تلویزیونی و بیلبوردها توجه افراد خیلی کمی را به خود جلب می‌کنند.

البته تبلیغات در طول رویدادهای ورزشی بزرگ -به خصوص سوپربول- استثناء هستند. با توجه به اینکه میلیون‌ها نفر این مسابقه را تماشا می‌کنند، همیشه شاهد تبلیغاتی از خودروسازهای بزرگ آمریکایی در بین دو نیمه این مسابقه فوتبال هستیم.

این تبلیغ کوتاه و جالب هوندای کانادا نشان می‌دهد که لازم نیست این نوع تبلیغات خیلی طولانی یا پیچیده باشند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران