هاوال XY در نمایشگاه خودرو شانگهای رونمایی شد؛ پرچمدار جدید گریت وال

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

نمایشگاه خودرو شانگهای 2021 این روزها در حال برگزاری است و به فرصت مناسبی برای خودروسازان چینی تبدیل شده تا محصولات جدید خود را در این رویداد به معرض نمایش درآورند. قبل از افتتاح نمایشگاه شانگهای، پوستری از نسل سوم هاوال H6 منتشر شد که از عرضه قریب الوقوع پرچمدار جدید این برند خبر می‌داد، حال هاوال از این محصول جدید با یک اسم دیگر در نمایشگاه شانگهای رونمایی کرده است. این خودرو تا مدت‌ها با کد B02 در محافل خودرویی چین شناخته می‌شد.

هاوال XY

محصول رونمایی شده هاوال در شانگهای، هاوال XY نام دارد که یک مدل مفهومی است و به هیچ عنوان شبیه محصول تولید انبوه به نظر نمی‌رسد. چراغ‌های باریک و یک تکه المان اصلی ظاهر هاوال XY هستند که در قسمت بالای جلوپنجره این خودرو قرار گرفته‌اند. جلوپنجره هاوال XY

طراحی چراغ‌های عقب خودرو نیز شبیه به حرف X‌ هستند که یکی از حروف موجود در اسم هاوال XY است. این خودرو براساس پلتفرمی جدید ساخته شده که لیمو نام دارد و به نظر نمی‌رسد در حال حاضر هاوال برنامه‌ای برای تولید انبوه آن داشته باشد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران