آغاز فروش ون فیات دوکاتو با قیمت قطعی توسط پارسیان موتور + جدول شرایط

همانطورکه احتمالاً متوجه شده اید، پارسیان موتور توانسته فیات دوکاتو را در مدل 2020 به بازار ایران عرضه کند. اخیراً فیلم تست و بررسی فیات دوکاتو آن نیز توسط خودروبانک منتشر شده است، یکی از معروف ترین خودروهای تجاری عرضه شده در بازارهای جهانی است. فیات دوکاتو به یک پیشرانه 2.3 لیتری توربودیزل مجهز شده و با کاربردهای مختلفی قابل سفارش گذاری است.

حال پارسیان موتور اقدام به فروش چهار مدل فیات دوکاتو در کاربری مینی بوس و VIP کرده است. همه خودروها به رنگ سفید هستند و ظرفیت سرنشینان مدل مینی بوس 16+1 نفر است. در شرایط تحویل فوری، قیمت این خودرو 1 میلیارد و 543 میلیون تومان اعلام شده که این قیمت شامل هزینه شماره گذاری نیز می باشد. البته باید مدنظر داشته باشید که مالیات بر ارزش افزوده و هزینه بیمه نامه به این مبلغ اضافه خواهند شد.

همچنین ون فیات دوکاتو با گیربکس اتوماتیک نیز قابل سفارش است. این گیربکس 9 سرعته ZF آلمان است و در بررسی های رسانه های خارجی، نمره بسیار خوبی را از نظر عملکرد دریافت کرده است.

شرایط فروش ون فیات دوکاتو

خودروگیربکسرنگپلاکزمان تحویلبرنامه فروشقیمت
فیات دوکاتو مینی بوسدستیسفیدعمومی/سفید30 روز کاریاقساطی 1 تا 4 ساله1,627,500,000 تومان
فیات دوکاتو مینی بوسدستیسفیدعمومی/سفیدفورینقدی1,435,500,000 تومان
فیات دوکاتو VIPدستیسفیدعمومی/سفید30 روز کارینقدی1,630,000,000 تومان
فیات دوکاتو VIPاتوماتیک 9 سرعتهسفیدعمومی/سفید120 روز کارینقدی مدت دار1,880,000,000 تومان

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
ماشین باز 1400/2/8
چجوری وقتی واردات بستس ماشین وارد کردن؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران