بنتلی در حال فروش مبلمان خانگی با طراحی بسیار متفاوت است

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

احتمالاً می‌دانید که بنتلی علاوه بر خودرو، مبلمان هم می‌فروشد. یکی از جدیدترین محصولات آن‌ها مبلی است که از غبار مرمر ساخته شده ‌است.

ماده‌ای که در ساخت این مبل‌ها استفاده شده MARM\MORE نامیده می‌شود و برای اولین بار در دنیای مبلمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده در نتیجه تولید سنگ مرمر به وجود می‌آید و سپس توسط یک پارچه پوشیده می‌شود. این غبار با یک کامپوزیت ویژه مخلوط می‌شود تا حالت مایع به خود بگیرد و سپس با منسوجات مخلوط می‌شود تا بتوان آن را درون یک پارچه قرار داد.

مبل رمزی که به صورت تک‌نفره و دونفره در دسترس است را می‌توان به رنگ خاکستری روشن و سبز طبیعت سفارش داد، یا آپشن کوسن‌های چرمی را انتخاب کرد. بخش چوبی با چوب چنار خاکستری، چوب گردو یا با پوشش چرمی قابل سفارش است.

دیگر محصولات جدید خط تولید بنتلی میز مطالعه استایال و میز آلدفورد هستند، که میز مطالعه با همان چوب‌های ذکرشده موجود است.

میز آلدفورد به شکل دایره‌ای یا مستطیلی قابل سفارش است و بخش بالایی آن مرمری است. زیر آن یک بخش سیاه براق، یک لبه فلزی و پایه‌های چوبی میز قرار دارند.

پایه‌ها با چوب گردو یا پوشش چرمی قابل سفارش هستند. قسمت بالایی را می‌توان با مرمر کلکته یا مرمر خاکستری ولنتاین سفارش داد.

قیمت این محصولات اعلام نشده، اما می‌توانید تصاویر آن‌ها را در وبسایت بنتلی تماشا کنید.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران