این یک فتوشاپ نیست! فروش مینی جگوار XJ6 کوپه به قیمت ۴ هزار دلار

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

شخصی یک نسخه کوپه سفارشی از جگوار XJ6، یکی از مدل‌های نمادین این برند را ساخته است. این جگوار عجیب برای فروش در eBay به حراج گذاشته شد و با پیشنهاد ۳،۹۵۰ دلاری به فروش رسید. این خودرو در مریلند قرار دارد و صرف‌نظر از اینکه چه نظری درباره ظاهرش داشته باشید، توجه شما را به خودش جلب می‌کند.

فروشنده گفته است که تصویر این خودرو در مجله جگوار انتاریو فوریه ۱۹۹۹ منتشر شده است، بنابراین بیش از دو دهه در جاده‌ها بوده و هنوز سالم است. نکته جالب توجه اینکه این خودرو حالا از موتور ۴ لیتری V8 اولدزموبیل بهره می‌برد.

به گفته فروشنده روغن XJ6 به تازگی تعویض شده و همچنین دارای یک باتری جدید، روتورها، کالیپرها و لنت‌های ترمز جدید و همچنین فیلترهای هوا، سوخت و روغن جدید است. علاوه بر این، چراغ‌های جلو، چراغ‌های ترمز، چراغ‌های داشبورد و چراغ‌های راهنما و همچنین سیستم رادیو/سی‌دی و شیشه‌های برقی کاملاً سالم هستند.

البته همه بخش‌های این خودرو سالم نیست. مثلاً یک نشتی کوچک احتمالاً در سیستم انتقال قدرت دارد. این خودرو همچنین به لنت‌های ترمز عقب جدید نیاز دارد و بخش‌هایی از شاسی آن هم زنگ زده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران